Покриття майданчика: Матчі повинні проводитися на майданчиках з рівними, гладкими і не абразивними покриттями, виконаними, бажано, з дерева або штучних матеріалів, і відповідати регламенту змагання.

Розмітки на майданчиках

minifootballpage001mid1

Площадка повинна бути прямокутної і розмічена лініями. Ці лінії входять в розміри площ, які вони обмежують і повинні чітко відрізнятися від кольору майданчика.

Дві довгі лінії кордону майданчики називаються бічними лініями. Дві короткі лінії називаються лініями воріт.

Майданчик ділиться на дві половини середньою лінією, яка з'єднує середини двох бічних ліній.

Центральна відмітка позначає середину середньої лінії. Навколо неї проводиться коло радіусом 3 м.

За межами майданчика в 5м від кутового сектора і під прямим кутом до лінії воріт повинна бути проведена оцінка, щоб захищаються гравці відстояли на цій відстані, коли виконується кутовий удар. Ширина цієї позначки становить 8 см.

Дві додаткові позначки, кожна на відстані 5м зліва і праворуч від 10-метрової позначки, повинні бути нанесені на майданчику, щоб вказати мінімальну відстань, на яке належить відійти, коли виконується удар з 10-метрової позначки. Ширина цих позначок - 8 см.

Розміри

Довжина бокової лінії повинна бути більше, ніж довжина лінії воріт.

Всі лінії повинні бути шириною 8см.

Для НЕ міжнародних матчів розміри повинні бути наступними:

 

Мінімум, м

Максимум, м

Довжина бокової лінії

25

42

Довжина лінії воріт

16

25

 

Для міжнародних матчів розміри повинні бути наступними:

 

Мінімум, м

Максимум, м

Довжина бокової лінії

38

42

Довжина лінії воріт

20

25

 

штрафна площа

Две воображаемые линии длиной 6м проводятся с внешней стороны каждой стойки ворот под прямым углом к линии ворот; из концов этих линий с внешней стороны стоек проводятся четверти окружностей, каждая радиусом 6м, по направлению к ближайшей боковой линии. Верхние части каждой четверти окружности соединяются отрезком 3,16м, проведенным параллельно линии ворот между стойками. Площадь, ограниченная этими линиями и линией ворот, называется штрафной площадью. В каждой штрафной площади наносится отметка на расстоянии 6м от средней точки между стойками ворот и равноудалено от них.

Дополнительная отметка пенальти

Дополнительная отметка наносится в 10м от средней точки между стойками ворот и на расстоянии от них.

Угловой сектор

Четверть окружности радиусом 25см проводится из каждого угла внутрь площадки.

Ворота

Ворота должны быть размещены в середине каждой линии ворот.

Стойки и перекладина ворот должны быть изготовлены из дерева, металла или других одобренных материалов. Они должны быть квадратной, прямоугольной, круглой или эллиптической формы и не должны быть опасными для игроков.

Расстояние (по внутреннему измерению) между стойками составляет 3м, а расстояние от нижней грани перекладины до поверхности площадки составляет 2м. Обе стойки и перекладина имеют одинаковую ширину и глубину 8см.

Стойки и перекладина должны отличаться от цвета площадки.

Зоны замен

Зоны замен – это участки боковой линии напротив скамеек запасных.

- они располагаются перед технической зоной, имеют длину 5м и отмечаются отрезками линий, каждая шириной 8см и длиной 80см, 40см которых проводиться на площадке и 40см за ее пределами.

- область перед столом хронометриста по 5м по обидва боки то середній лінії повинна бути вільною.

- зона заміни команди знаходиться але половині майданчика, що захищається вищевказаної команди, і змінюється в другій половині матчу і в періоди додаткового часу, якщо такі є.

TPL_TOP