Будівельна компанія «Вігмас» спеціалізується на роботах у сфері будівництва, ремонту, реконструкції будівель і споруд різного призначення.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • Загальнобудівельні роботи (малоповерхове будівництво, будівництво будинків і споруд загального призначення, будівництво спортивних споруд відкритого і закритого типу).
  • Оздоблювальні роботи (ремонт квартир, офісів, котеджів і т.п.);
  • Влаштування інженерних мереж;
  • Благоустрій територій.

Ліцензія на будівельну діяльність АГ 574338

fundament Влаштування фундаменту
Один з найважливіших несучих елементів будівлі - його фундамент. Фундамент призначений для сприйняття навантажень від стін, верхніх конструкцій і бічного тиску грунту, а також, він захищає підвал і цокольний поверх від грунтових вод і вогкості.
steny Влаштування стін і перекриттів
Стіни і перекриття - найважливіші елементи будь-яких будівель і споруд.
krovlya Влаштування покрівлі
Покрівля - верхній елемент даху (покриття), що захищає будівлі від всіх видів атмосферних впливів і який складається з дерев'яної обрешітки і зовнішнього покриття
narugnye raboty Зовнішні роботи
Зовнішня частина будинку вимагає постійного догляду, оскільки постійно перебуває під впливом стихій.
vnutriney raboty Внутрішні роботи
Внутрішні оздоблювальні роботи - завершальний етап будь-якого будівництва котеджу або ремонту квартири, в результаті яких людина отримує повністю облаштоване та оформлене на свій смак житло, заміський будинок, котедж або будь-яке інше приміщення для життя або роботи.
blagoustriystvo Благоустрій
Благоустрій території - це комплекс заходів, спрямований на поліпшення санітарного, екологічного та естетичного стану ділянки.

TPL_TOP