Покриття майданчика: Матчі повинні проводитися на майданчиках з рівними, гладкими і не абразивними покриттями, виконаними, бажано, з дерева або штучних матеріалів, і відповідати регламенту змагання.

Ігровий майданчик повинен бути плоскою прямокутною твердою поверхнею без будь-яких перешкод. Для офіційних змагань ФІБА розміри, виміряні від внутрішнього краю обмежувальних ліній, повинні бути 28 метрів в довжину і 15 метрів завширшки. Для всіх інших змагань відповідні структури ФІБА, такі як Зональна комісія або Національні Федерації, мають право затвердити існуючі ігрові майданчики з мінімальними розмірами 26 метрів в довжину і 14 метрів у ширину.

ВИБІР МІСЦЯ під тенісний корт

Перш ніж приступати до будівництва тенісного корту слід вибрати місце для майбутнього корту:

- бажаний розмір тенісного корту 36 м х 18 м;

- для відкритих кортів поздовжня вісь повинна розташовуватися в напрямку Північ-Південь. Це виключить попадання сонячних променів в очі гравців в ранковий і вечірній час і дозволить комфортно проводити гру;

Трав'яні корти (натуральна трава)

На трав'яних кортах проводиться Вімблдонський турнір (англ. The Championships, Wimbledon) - один з чотирьох турнірів Великого шолома.

Такі корти відрізняються тим, що їх характеристики можуть змінюватися в залежності від стану трави. В цілому, для них характерний низький і найшвидший відскік м'яча з усіх типів кортів. Крім того, гра ускладнюється додатковими нерівностями грунту.

Навколо ігрової зони тенісного корту необхідно забезпечити достатньо простору (забіги) для того, щоб було комфортно грати. Рекомендовані розміри (вони залежать від рівня гри) тенісного корту наведені далі в таблиці:

TPL_TOP