Каталог продукції спортивних покриттів

 

Компанія «Вігмас» пропонує Вашій увазі акрилове тенісне покриття PREMIER, виробництва США і Kenncoat, виробництва Турції. Це багатошарові наливні акрилові покриття, які монтуються на асфальтову або бетонну поверхню. Цими покриттями облаштовують тенісні корти, баскетбольні майданчики, роллердроми, универсальні майданчики і т.п.
Акрилове покриття  використовується для декоративного оформлення тротуарів, парковок, велосипедних доріжок та т.п.

Штучна трава SAFITEX, виробництва Італії. Облаштовуються футбольні поля, тенісні корти, мініфутбольні поля, поля для регбі, майданчики для гри "БОЧА", падл-тенніс, універсальні майданчики і т.п. Також є спеціальні колекції для декоративних рішень на ланшафдті.

Компанія «Вігмас» пропонує покриття різного типу та призначення. Маючи великий досвід в будівництві, обслуговуванні, а також відновленні спортивних об'єктів (це тенісні корти, футбольні поля, мініфутбольні поля, універсальні майданчики), ми розуміємо, наскільки важливо якісне покриття спортивного об'єкту. В широкому асортименті представлені: акрилові покриття для спортивних майданчиків, спеціальні амортизаційні покриття для теннісних кортів, штучна трава для футболу, тенісу і не тільки, грунтове покриття для тенісу, наливні гумові та поліуретанові покриття спортивних майданчиків, яке влаштовується на бігові доріжки та універсальні спортивні майданчики...

Вся надана продукція сертивікована, відповідає встановленим стандартам якості та вимогам спортивних федерацій і демонструє довготривалий срок експлуатації.

Ми пропонуємо матеріали компаній з всесвітньовідомими брендами, а тому без зайвої скромності можемо стверджувати, що кращі спортивні покриття в Україні представлені у нас! Так, багато тенісних кортів на яких встановлено покриття, яке ми пропонуємо, використовувалось при проведенні турнірів всесвітнього значення.

Звертайтесь! Спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати покриття для будь-якого приміщення або відкритої спортивної споруди.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ, ДИЗАЙНЕРІВ, БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ ...

TPL_TOP