Освітлення є невід'ємною складовою спортивного майданчика.

При влаштуванні освітлення тенісного корту, футбольного поля або будь-який інший спортивного майданчика необхідно врахувати:

  • повноцінне освітлення ігрової зони;
  • вимоги по освітленості - аматорське, тренувальне або професійне висвітлення;
  • можливість подачі необхідної потужності;
  • мінімізувати потрапляння світлового променя в очі при грі.

Освітлення влаштовується зі світильників з металогалогенновой лампою. Такі світильники створюють добре сформовані неслепящіе світлові промені середнього і широкого світлорозподілу.
Наприклад, на футбольних стадіонах використовуються світильники потужністю 1-2 кВт, а на тенісний корт досить 8-12 світильників потужністю 0,4 кВт, щоб грати в нічний час доби. Висота опор освітлення на тенісний корт розміром 36х18м повинна бути 8-9 метрів, і це непросто бажання використовувати те що є або продати щось дорожче. Для визначення освітленості майданчика існують програмні комплекси з допомогою яких визначається освітленість майданчика в люксах при заданому типі світильника, висоті і місце розміщення. Якщо опори будуть нижче необхідної висоти, освітленість майданчика буде погіршуватися і наближатися до доданими світильників.

На сьогоднішній день багато компаній пропонують світлодіодне освітлення спортивних майданчиків. Так, це економія по споживанню, проте не забувайте про ефект засліплення і вузького світлового пучка. На сьогоднішній день, якісно висвітлити світлодіодними світильниками відкриту спортивну площадку просто неможливо

Розподільний щит освітлення для зручності монтується біля входу на майданчик.

light indoorlight indoor3light indoor4light outdoor2

TPL_TOP